

77 211 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayerbe |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 4.4 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 3.8 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Марка двигуна | HONDA |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Споживання палива | 1.8 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |