

23 671 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayerbe |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1.9 кВт |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Двигун | |
| Марка двигуна | HONDA |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 162 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Споживання палива | 1.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |