









Ціну уточнюйте
Віброплита німецького виробника з реверсивним ходом Wacker Neuson DPU4545Heh має ущільнювальну силу в 45 кН і забезпечує ефективну трамбування середніх шарів ґрунту та насипних подушок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacker Neuson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина робочої поверхні | 790 мм |
| Продуктивність вібромашини | 25 м/хв |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 45 кН |
| Ширина робочої поверхні | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 423 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Ємність паливного бака | 5 л |
| Марка двигуна | Hatz 1D42S |
| Потужність двигуна | 8.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 445 куб. см |
| Тип двигуна | Дизельний |