







Ціну уточнюйте
Тяжка віброплита на базі дизельного двигуна Wacker Neuson DPU6555Hesh продуктивно ущільнює всі типи ґрунтів, піщано-щебеневі підкладки, подрібнений кам'яний матеріал. Обладнання у неширокому корпусі успішно використовується на майданчиках складної конфігурації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacker Neuson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина робочої поверхні | 861 мм |
| Продуктивність вібромашини | 28 м/хв |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 65 кН |
| Ширина робочої поверхні | 710 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 499 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Ємність паливного бака | 6 л |
| Марка двигуна | Hatz 1D81S |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 667 куб. см |
| Тип двигуна | Дизельний |