
91 570 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayerbe |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.6 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Повна потужність | 6 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Марка двигуна | HONDA |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Споживання палива | 2.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |