
246 703 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayerbe |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 10 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Повна потужність | 12.5 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 155 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Електричний |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Марка двигуна | LOMBARDINI |
| Потужність двигуна | 19 к. с. |
| Об'єм двигуна | 425 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Споживання палива | 2.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |